Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HOBRA - Školník s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11204520732 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: plánování, organizování a řízení primární výroby; sledování efektivity a reporting; optimalizace a zlepšování výrobních procesů; vedení a motivace výrobního týmu; spolupráce při zavádění nových výrobků a technologií.
Požadavky: vzdělání VŠ/SŠ technického směru; praxe na obdobné pozici min. 3 roky; zkušenost s vedením malého kolektivu pracovníků podmínkou; samostatnost v rozhodování, kritické myšlení; znalost nástrojů Lean Six Sigma výhodou; výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat pod tlakem; vysoké pracovní nasazení.
Zaměstnavatel nabízí: motivující finanční hodnocení na základě plnění stanovených cílů; zajímavou práci ve stabilní a současně dynamicky se rozvíjející společnosti; po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou; příspěvek na stravování; mobilní telefon; notebook; příspěvek na penzijní a životní spoření; možnost jazykového vzdělávání.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: peska.robert@hobra.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail