Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Jihlava

Projektový obchodní zástupce | TOP nabídka

(referenční číslo: 6-13-208759/JD)

Technický obchod | Projekt | Investice | Strategie | Komunikace | Výzva => TOP obchodní pozice v regionu Vysočina Zajímá Vás to? Čtěte dál

Orientujete se v technické oblasti? Máte síťové myšlení a dokážete propojovat veškeré informace, které neustále přicházejí? Hledáme zkušeného obchodníka - technického poradce pro oblast topení a vzduchotechniky.

Vaším úkolem bude:

  • převzetí vlastního regionu: Vysočina
  • stávající klientela + nové akvizice a rozvíjení nových obchodních příležitostí
  • jednání s montážními a instalačními firmami
  • jednání s projektanty a investory
  • propojování kontaktů, síťová komunikace
  • nabízení produktů a jejich prosazování v prvotní fázi investičních projektů
  • technická pomoc při řešení
  • dohled nad realizací zakázek
  • koordinace při větších dodávkách

Požadujeme:

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru (elektro / topenářská technika)
  • praxe ve strategickém obchodu (FMCG není dostatečné)
  • technické myšlení, chuť učit se novým věcem
  • sebedisciplína, schopnost práce na home-office
  • silné organizační schopnosti, stanovení priorit
  • precizní vnímání potřeb zákazníka
  • umět nabídnout špičkový produkt, dobrou službu, seriózní přístup
  • výborné komunikační dovednosti
  • tah na branku
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

Benefity:

  • fixní mzda min. 25 000 Kč plus provize z prodeje (HM až do výše 70 000 Kč a více dle šikovnosti obchodníka)
  • služební automobil
  • mobilní telefon, notebook
  • práce v terénu a home-office
  • stravenky
  • při výborných výsledcích další odměny
  • silná podpora společnosti (technické zaškolení, know-how, motivační systém)

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc
Region: kraj Vysočina
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání