Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Základní škola Horní Police, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

Šéfkuchaři v jídelnách, menzách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11073260720 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Místo výkonu práce: 9. května 2, Horní Police

Náplní práce bude: Výroba teplých jídel, uchovávání a výdej teplých jídel, obsluha skupiny kuchyňských strojů na výrobu pokrmů. Stanovení technologického postupu a kontroly hotových výrobků. Úprava jatečního masa, drůbeže a ryb pro kuchyňské zpracování. Organizace a zajišťování doplňujících a úklidových prací ve stravovacích provozech, vedení příručního skladu, organizace práce podřízených pracovníků.Spolupracuje s vedoucí školní jídelny při sestavování jídelníčku. Odpovídá za správnou přejímku potravin ze skladu, jejich uložení do doby spotřeby a jejich účelné využití, vyplňuje výdejku potravin a odpovídá za dodržování předepsaných technologických postupů a dávek potravin podle materiálních norem, za jakost, chutnost a zdravotní nezávadnost pokrmů. Odpovídá za čistotu provoz. zařízení, nádobí, výrobních místností a dodržování hygienických zásad, správné hospodaření s energií během provozu (výroba jídla). Při skončení pracovní směny zodpovídá za čistotu kuchyně, umytí a úklid veškerého zařízení a nádobí, likvidaci zbytků potravin a jídel do určených nádob. Kuchyně zůstává naprosto čistá pro následující směnu. Odebírá a řádně zajišťuje vzorky potravin a jídel podle směrnic MZ. Dbá o správné obhospodaření zbytků potravin a likvidaci zbytků jídel. Odpovídá za úpravné podávání a správné rozdělování pokrmů. Odpovídá za zapisování teplot kritických bodů při přípravě a výdeji jídel.

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.

Schůzku je nutné sjednat předem telefonicky (volat Po - Pá jen mezi 9:00 - 11:30) nebo e-mailem!!!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 150 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail