Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Žďár nad Sázavou

Tajemník MěÚ Žďár nad Sázavou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

vedoucí odboru komunálních služeb MěÚ

referenční číslo: CB3A9A96 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Pracovní náplň:
Řízení a zajištění činností na úsecích:
odpadové hospodářství, místní poplatek za komunální odpad, veřejné osvětlení, veřejná zeleň,
pohřebnictví, správa a údržba místních komunikací, tržnice, parkoviště, veřejná WC, trhy,
pouti, zábor veřejného prostranství, městská hromadná doprava, místní komunikace

Požadujeme:

• Splnění předpokladů podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.
• Vysokoškolské vzdělání
• Praxe min. 8 let, z toho 3 roky v řídící funkci, v oblasti veřejné správy výhodou
• Znalosti a zkušenosti s aplikací zákonů:
Zákon č. 128/2000 Sb., o obcích
Zákon č. 500/2004 Sb., správní řád
Zákon č. 89/2012Sb. občanský zákoník
Zákon č. 185/2001 Sb. o odpadech a související vyhlášky
Zákon č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích
Zákon č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
(všechny právní normy v aktuálním znění)
• Manažerské schopnosti, psychická odolnost, schopnost pracovat pod časovým tlakem, vysoké pracovní nasazení
• Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost v rozhodování
• Zkušenosti s vedením týmu
• Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excell, Power point)
• Flexibilita, samostatnost, odpovědnost
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

úplné znění inzerátu je k dispozici na webových stránkách města Žďár nad Sázavou

Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou

Region: kraj Vysočina

Obor: Státní, veřejná správa

Specializace: vedoucí odboru/oddělení

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha