Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik - junior

referenční číslo: 4106 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Hledáte uplatnění ve společnosti, kde si váží svých zaměstnanců a kde se budete moci dále rozvíjet? Jste technický typ a nevadí se vám vrtat ve strojích?

Pak nečekejte a pošlete nám životopis ještě dnes

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do svého servisního týmu nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - JUNIOR (22 - 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Preventivní údržby stavebních strojů
  • Práce na pobočce společnosti
  • Servisní výjezdy ke strojům v terénu (pouze v Plzeňském kraji)
  • Kontakt se zákazníky

Požadujeme:

  • SŠ/ÚSO vzdělání technického směru
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Zkušenosti z pozic servisní technik, automechanik vítány (nejsou však podmínkou)
  • Chuť do práce

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí úspěšné společnosti
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Placené přesčasy a další
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 22 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha