Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér s angličtinou – pardubický kraj

referenční číslo: 12009 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Máte dokončené vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání strojního zaměření? Baví Vás vymýšlet a vyvíjet nové komponenty a různé „zlepšováky“? Umíte pracovat s některým z CAD programů?
Pak jste náš člověk Pro mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR s ANGLIČTINOU – PARDUBICKÝ KRAJ

Náplň práce

  • vývoj a návrh strojních komponentů
  • tvorba technické dokumentace
  • samostatná realizace v 3D softwaru
  • kontrola a zkoušení funkčnosti navrženého systému

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zájem o vývoj nových komponentů
  • pokročilou znalost CAD programů
  • vlastní iniciativu, schopnost samostatného jednání

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • prémie, závodní stravování, penzijní připojištění
  • moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha