Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jakub Němeček

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11351250789 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce: Pardubice

PP vztah na HPP, možné i na DPP
Pracovní náplň:
- péče o stávající zákazníky a budování vztahů s novými zákazníky
- mapování potřeb klientů a navrhování nejvhodnějších řešení
- zpracovávaní administrativy spojené s obchodními případy
- zodpovědnost za odbornou znalost a obchodní výsledky
- denní komunikace s nadřízeným a controlling
- pravidelný reporting výsledků a vyhodnocování
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání a trestní a osobní bezúhonost
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- prezentační a argumentační dovednosti
- samostatnost, flexibilita a aktivní přístup
- příjemné vystupování a zdravé sebevědomí
- řidičský průkaz sk. B
- vlastní zkušenosti s obchodem výhodou (ale možnost zaučení)
Nabízíme:
- příjemný kolektiv postavený na osobních vztazích
- základní fixní příjem + provizní motivační složka
- možnost finančního růstu + bonusový systém
- osobní rozvoj formou vzdělávacích programů a školení
- možnost seberealizace a dalšího kariérního růstu
- firemní akce (team building, psychologie, kultura)
Zaměstnanecké výhody: osobní benefity, zvláštní čtvrtletní prémie, firemní telefonní tarif, slevy pro rodinné příslušníky
Místo je vhodné i pro absolventy.

Své životopisy zasílejte na email uchazec.pce@gmail.com
Do předmětu napište název pozice o kterou se ucházíte.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha