Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR.

Úklidové práce ve Zlíně-Malenovicích - 80 Kč/hod.

referenční číslo: 5864 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, známý obchodní řetězec ve Zlíně - Malenovicích, hledáme vhodné pracovníky/pracovnice na úklidové práce. Jedná se o denní úklid WC a kanceláří. Tato brigáda probíhá vždy od pondělí do pátku. Směny jsou 8:00-19:00 hod. Pokud jste pracovití, pečliví a máte smysl pro čistotu a řád, je tato pozice vhodná právě pro Vás. Práce je svou povahou vhodná spíše pro ženy. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- minimální věk 18 let
- spolehlivost, pečlivost a flexibilitu

Nabízíme:

- mzdu 80 Kč/hod.
- smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
- dlouhodobou spolupráci
- pravidelný výplatní termín
- výbornou dopravní dostupnost

Místo pracoviště: Zlín

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail