Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

T.S.BOHEMIA a.s.

Pomocní skladníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11256900732 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Pracoviště: Sladovní č.p. 103/3, Olomouc.
Náplň práce: výdej/vyskladnění zboží zákazníkovi, příjem/naskladnění zboží, komunikace se zákazníky - zodpovězení základních technických dotazů a připomínek, kompletace objednávek podle průvodních dokladů, spolupráce při inventurách skladových zásob.
Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání, min. vyučen, výhodou zaměření IT nebo obchod, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a samostatnost, trestní bezúhonnost. Nutná orientace na zákazníka, příjemné vystupování a kvalitní komunikace v českém jazyce.
Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející firmě, silné zázemí ryze české společnosti, získání cenných zkušeností ze skladového hospodářství a možnost profesního růstu. Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR v daném oboru. Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment. Při nákupu zboží možnost splátek bez navýšení. Nástup možný ihned nebo dle dohody! První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

T.S.BOHEMIA a.s., Kontakt pouze písemně, zamestnani@tsbohemia.cz