Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr zkušební laboratoře s AJ

referenční číslo: 6697 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Zajímá Vás fyzika, matematika a vlastnosti materiálů?
Chcete se věnovat testování a vývojovým zkouškám v automobilovém průmyslu?
Ovládáte alespoň částečně angličtinu?
Máte kreativní myšlení a jste týmový hráč?

JSTE TO VY, KDO NÁM CHYBÍ

Výrobní společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá posilu na pozici:
INŽENÝR ZKUŠEBNÍ LABORATOŘE s AJ

Náplň práce

  • Vyhodnocování zkoušek různých materiálů
  • Inovace testovacích metodik
  • Zpracování dat a vytvoření protokolu
  • Zodpovědnost za provedení zkoušek

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtinu alespoň mírně pokročilou
  • Dobrou znalost práce na PC – MS Office, Labview, Inventor
  • Samostatnost, schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na ubytování
  • Místo výkonu práce: Okres Jičín

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha