Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Pomocné práce při výstavbě a vybavování skladu - 110 Kč/hod.

referenční číslo: 6766 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, obchodní řetězec s nábytkem v Brně, hledáme šikovné, manuálně zručné brigádníky na pomocné práce při dokončování výstavby skladovacích areálů v Brně. Žádné předchozí zkušenosti nejsou zapotřebí, jedná se o jednoduchou náplň práce, na kterou budete zaučeni.

Tato brigáda je svou povahou vhodná pro muže. Jedná se o dlouhodobější spolupráci s pravidelnou docházkou od 15.11.2016 do 31.12.2016. Pracovní doba je: PO-PÁ 8:30-18:00.

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- minimální věk 18 let
- pravidelnou docházku PO - PÁ
- nástup od 15.11.2016

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení 110 Kč/hod.
- možnost dlouhodobé spolupráce
- pracovní doba: PO - PÁ, víkendy jsou volné
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- spolupráce na dohodu o pracovní činnosti

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail