Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11415450724 | aktuálnost: 14. 9. 2016

SOU technického směru, případně ÚSO s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, zdravotní předpoklady pro získání zdravotního průkazu a pro práci ve směnách, bezúhonnost, spolehlivost a flexibilitu. Mzda: 19 000 - 20 000 Kč/měsíc, náplň práce: obsluha a údržba složitého technologického zařízení úpravny vody Podhradí, provozní zásahy dle pokynů vedoucího směny a cyklická údržba technologického zařízení úpravny vody, zajišťovat cyklickou údržbu určeného elektrického zařízení,12 hod. směny v nepřetržitém provozu, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup: říjen 2016, pracoviště: Úpravna vody Podhradí u Vítkova, nabízíme: odměňování odpovídající významu a náročnosti práce, sociální výhody. Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem zasílejte do 19.9. 2016 na adresu: Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., oddělení personalistiky a mezd, 28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava, případně na e-mail: vyberova.rizeni@smvak.cz. KO: Kuchařová Zdenka.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 19 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail