Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PRYM CONSUMER CZ s.r.o.

Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8947490782 | aktuálnost: 7. 1. 2017

Charakteristika: seřizování lisů určených k lisování oušek jehel, zajišťování dodržování technologických postupů na svěřených strojích a spolupráce s plánováním výroby, dohled nad prací obsluhy strojního zařízení, provádění periodických prohlídek strojního vybavení a základní periodická údržba, mazání apod.
Požadavky: vyučen, strojní obor výhodou, uživatelská znalost PC, praxe v oboru vítána, manuální zručnost, zodpovědnost, důslednost, přesnost, samostatnost a flexibilita, komunikativní typ, možnost směnného provozu, nástup ihned
Nabízíme: hlavní pracovní poměr s předpokladem doby neurčité, zaškolení, stabilní zázemí nadnárodní společnosti, smluvní mzda, finanční ohodnocení dle praxe 23 000 - 27 000 Kč + příplatky za odpolední 12 Kč/hod, noční 10% prům.hod + 15 Kč/hod. + příplatky za rizikové prostředi 6,60 Kč/hod (hluk), roční bonus, 5 týdnů dovolené, veřejná doprava z Č. Budějovic až do areálu závodu a zpět na ranní směnu, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Vaše písemné nabídky zasílejte na adresu:
PRYM CONSUMER CZ s.r.o.
Personální oddělení
Tyršova 734
373 44 Zliv
e-mail: pavlina.jirkova@prym-consumer.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

PRYM CONSUMER CZ s.r.o., Pavlína Jirková, pavlina.jirkova@prym-consumer.cz, +420 389 606 810

Odpovědět na inzerát