Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor logistického týmu

referenční číslo: 12186 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Máte dlouholetou praxi na pozici Logistika, chcete se posunout ve své kariéře zase o kousek dál a dosáhnout vedoucí pozice? Domluvíte se anglicky a chcete svou jazykovou vybavenost nadále zlepšovat? Nebojíte se prosadit si svůj názor a máte vynikající organizační schopnosti?
Ostatní inzeráty už ani číst nemusíte Zareagujte na tento a pošlete nám svůj životopis
Mezinárodní výrobní společnost Vás chce do týmu na pozici:

KOORDINÁTOR LOGISTICKÉHO TÝMU

Náplň práce

  • zodpovědnost za oddělení logistiky
  • koordinace podřízených
  • spolupráce s oddělením výroby
  • pravidelné reportování vedení společnosti

Požadujeme:

  • dostatek nasbíraných zkušeností z oblasti logistiky
  • schopnost domluvit se anglicky
  • dokončené středoškolské vzdělání
  • flexibilitu, komunikativnost, logické myšlení

Nabízíme:

  • jedinečnou příležitost stát se členem přátelského kolektivu
  • možnost pružné pracovní doby
  • každý měsíc příspěvek na stravování
  • roční odměny a jeden týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: okres Havlíčkův Brod

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha