Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Výchovný ústav, ZŠ, SŠ a SVP, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1

Ostatní psychologové

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10793990736 | aktuálnost: 4. 8. 2016

  • Popis pozice:

- Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015.
- Úvazek: 1,0 a 0,40 s perspektivou celého úvazku.
- Nástup: 1.9.2016
- 11. - 12. platová třída
- Nástupní plat cca 22. tis. Kč, dle vzdělání a praxe
Osobnostní požadavky:
- Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
- Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu.
- Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti.
- Schopnost zaujmout svojí osobností.
- Schopnost posoudit možnosti dítěte.
- Schopnost dobře porozumět problému.
- Schopnost pracovat s konflikty a chybami.
- Snaha o předcházení selhání dítěte.
- Odpovědnost a samostatnost.
- Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.
- Umění vyjednávat.
- Schopnost spolupráce v týmu.
- Aktivita a kreativita, flexibilita.
- Podíl na rozvoji celého zařízení.
- Loajalita.
- Vysoké pracovní nasazení.
- Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
- Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství.
Další požadavky:
- Schopnost řízení služebního auta.
- Dostupnost v mimopracovní době.
- Praxe
Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: suchanek@vuvm.cz.
Info: PaedDr. Karel Suchánek, tel: 603 891 301

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha