Společnost Medical Systems a.s. vznikla jako dceřiná společnost AGEL a.s. - největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě. Společnost se dlouhodobě orientuje na poskytování vývojářských IT služeb pro skupinu AGEL a.s. a další významné zákazníky v oblasti zdravotních pojišťoven. Nosným produktem Medical Systems a.s. je Integrovaný Klinický Informační Systém IKIS®, který řídí provoz nemocnic skupiny AGEL.

Java vývojář - junior

referenční číslo: CA2B5244

Náplň práce

•Vývojář Java se bude podílet v agilním SCRUM týmu na vývoji informačních systémů, které jsou životně důležité pro nemocnice skupiny AGEL a další významné zákazníky v oblasti zdravotnictví.
•Zavádět moderní technologie a postupy v našich produktech.
•Analyzovat, navrhovat a vyvíjet klíčové části aplikace.
•Junior vývojáři májí možnost se ve SCRUM týmu učit od zkušenějších kolegů a postupně se zlepšovat ve svých dovednostech.

Při práci u nás příjdete si můžete navyšovat kvalifikaci v různých oblastech enterprise vývoje, aktivně používáme na projektech mimo jiné:
•Java 8, Apache Camel, Spring framework, JasperReports
•Oracle, PostgreSQL, MongoDB
•RabbitMQ, Redis, JMS
•Gradle, Jenkins (Continuous Integration & Delivery)
•Dasta, HL7, PACS
•Scala, Ruby, Python

Požadujeme

•Dobrou znalost jazyka Java.
•Znalost zmíněných technologií výhodou.
•Zájem o IT a ochotu učit se.

Nabízíme

•Zajímavou a kreativní práci.
•Stabilní zázemí velké zdravotnicko-technologické skupiny.
•Jistý příjem každý měsíc + pololetní odměny.
•Služební telefon a notebook.
•Stravenky.
•5 týdnů dovolené.

Další výhody:
•Pružná pracovní doba, možnost práce z domu (home office).
•Neformální přátelská atmosféra.

Nástup:
•Ihned popř. dle dohody.

Místo pracoviště: Ostrava Vítkovice

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty

Kontaktní údaje: Soňa Chlumová, tel: 582315926, email: personalni@agel.cz personalni@agel.cz