Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KASPER KOVO s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10871240760 | aktuálnost: 8. 7. 2016

MISTR SVAŘOVNY - SŠ vzdělání, strojní zaměření výhodou, praxe na této nebo obdobné pozici výhodou, výborné organizační schopnosti, zkušenosti s vedením kolektivu, uživatelská znalost MS OFFICE, ŘP skupinyB, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení.
Popis pracovní pozice: zodpovědnost za řízení výrobního střediska, efektivní využívání jeho kapacit, dodržování bezpečnostních standardů a požadavků na životní prostředí, vedení kolektivu pracovníků střediska podle plánů výroby, jejich hodnocení a rozvoj.
Nabízíme dobré mzdové ohodnocení s progresivní motivační složkou, firemní benefity, nástup možný ihned nebo dle dohody.
Životopisy zasílejte na daný email.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 29 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha