Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Zahradníci travnatých ploch, greenkeepeři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9496000756 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Líbí se Vám Praha? Nám ano!

Pojďte s námi udržovat naše hlavní město stále tak krásné.

Firma KOMWAG, která se stará o údržbu města, přijme do svého kolektivu

ZAHRADNÍKA / ZAHRADNICI

Co budete dělat:
- starat se o parky, aby se Vám v nich líbilo jako na vlastní zahradě
- budete pečovat o stromy i trávníky
- v zimním období se kromě jiného postaráte o napadaný sníh
- a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce

Rozhodně se Vám bude hodit:
- chuť k práci na čerstvém vzduchu
- praxe v oboru je velké plus
- dobrá fyzická zdatnost
- určitě uplatníte Vaši pečlivost a schopnost pracovat samostatně

Co Vás u nás čeká:
- smysluplná práce pod širým nebem
- pravidelná výplata a k tomu až dvě za rok navíc, každý rok potom možný bonus za odpracované roky
- benefity jako jsou stravenky, příspěvky na dovču, ...
- moderní zázemí firmy a fajn kolektiv kolegů

Nastoupit můžete ihned!

Díky za Váš zájem. Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, vybrali jsme asi někoho jiného. Ale nezoufejte, můžete se nám ozvat i na další pozice, které průběžně inzerujeme.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 000 - 17 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha