Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (-kml-)

referenční číslo: C9BFC4C6 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vypracovávání konstrukčních podkladů pro poptávky a výrobu – zakládání položek, tvorba kusovníků
- navrhování nových konstrukčních, technologických a organizačních opatření
- spolupráce při zavádění a zpracování konstrukční dokumentace
- odpovědnost za správnost vypracování konstrukční dokumentace – včetně zpracování v informačním systému
- úzká spolupráce s pracovníky technologie, výroby a oddělení prodeje, případně s odběrateli a řeší jejich požadavky
- schvalování a evidence materiálových odchylek dle požadavků výroby a nákupu

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- znalost konstrukce a technologie
- znalost systému CAD
- práce na PC, IS JS

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost vzdělávání v široké nabídce jazykových a odborných kurzů
- dotované stravné

Místo pracoviště: Boskovicko

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita