Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní/stavební konstruktér 3D

referenční číslo: S042/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou výrobní a stavební společnost, hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/ku na pozici:
Vaší hlavní činností bude:
- Práce v SW Inventor (Autodesk, ETO)
- Příprava výrobní a projektové dokumentace modulových staveb
- Spolupráce s obchodním oddělením a výrobou
- Komunikace napříč společností v ČR i se sesterskými společnostmi v zahraničí
- Služební cesty na Moravu

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ ve strojním nebo stavebním oboru
- Min. 3 roky praxe v práci ve 3D systému (Inventor nebo CATIA)
- Praxe z výrobních strojírenských společností výhodou
- Znalost práce na PC (MS Office), pokročilá znalost MS Excel
- Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
- Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

Nabízíme zázemí stabilní nadnárodní společnosti v centru Prahy, případně na severní Moravě. Práci na hlavní pracovní poměr s motivujícím finančním ohodnocením. Zaměstnanecké benefity.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita