Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dětské centrum Paprsek

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11112810724 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Dětské centrum Paprsek - středisko Lahovice (chráněné bydlení) hledá do svého týmu pracovníka/pracovníci v sociálních službách na úvazek 1,00.
Místo výkonu práce: DC Paprsek - středisko Lahovice, Na Staré 148, 159 00 Praha 5 Lahovice
Náplň práce: přímá obslužná práce s lidmi s autismem a jejich aktivizace
Nástup: září 2016

Požadujeme:
-respekt ke klientům, empatii, flexibilitu, vstřícnost, ochotu učit se nových věcem,
-splnění kvalifikačních předpokladů: minimálně 150 hodinový kurz pracovník/ce v sociálních službách, nebo střední odborné vzdělání v oboru sociální práce/zdravotnictví
-praxe v oboru vítána

Nabízíme:
-nástupní plat odpovídající pozici pracovníka v sociálních službách
-po zapracování osobní ohodnocení
stravenky, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávání, 12 ti hodinová pracovní doba, 6 týdnů dovolené, příjemný a přátelský kolektiv, dobrá dostupnost

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 700 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha