Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Řidič CE plachta, frigo - MKD

referenční číslo: C943F180 | aktuálnost: 17. 10. 2016

Pro našeho klienta, společnost poskytující vnitrostátní a mezinárodní kamionovou přepravu, hledáme kandidáty na pozici Řidič CE plachta, frigo - MKD

Požadavky:
• Platné oprávnění:řidičský průkaz: profesní průkaz (vč. školení, prohlídky), kartu do tachografu
• Dodržovat i využívat AETR/561ES
• Chuť pracovat

Náplň práce:
• práce řidiče kamionu na plachtě nebo frigu dle Vlastní volby

Nabídka:
• za dobrou práci dobrá odměna: čistý příjem 1800-2400 Kč / den (práce) strávený v kamionu podle výkonu, bonusy za úspory nafty, platíme za Vás pojistku odpovědnosti tzv. blbostku, školení (hromadná)
• práci na HPP na dobu neurčitou: klasicky 1 řidič na 1 autě, bez střídání řidičů na autě nebo turnusově 2+1, 4+2, dle Vaší volby (3 řidiči na dvou autech)
• tahače MB, DAF: velká kabina, nezávislá klimatizace,do tří let stáří, návěs, plachty (většinou Schwarzmuller, XL code), frigo, dle Vaší volby
• vlastní servis
• elektronické StaZky
• náborový příspěvek 300 EUR (pro usnadnění změny)
• stravné v Kč nebo EUR dle Vaší volby
• místo výkonu práce: střední, západní Evropa, většinou DE

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Specializace: řidič

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha