Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

People Consulting s.r.o.

Specialista technické dokumentace #6007592 (Praha východ, CZ)

referenční číslo: 6007592 | aktuálnost: 16. 11. 2016

hledá pro svého klienta, významnou výrobní a exportní společnost s dlouholetou tradicí na evropském trhu, vhodnou osobnost na pozici:

SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE – VHODNÉ i pro ABSOLVENTY

 Náplň práce:

- vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace z 3D dat

- správa 3D zákaznických dat (Audi, BMW, Mercedes, VW…)

- analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel

- vytvoření dokumentace a prezentačních materiálů jednotlivých komponentů vozidel

- odpovědnost za změnové řízení technické dokumentace

- úzká spolupráce s vývojovým oddělením

- odpovědnost za dodržení kvality a termínů

Náš klient požaduje:

- SŠ / VŠ technického směru, i školní praxe výhodou

(studentské projekty/práce, automobilový průmysl)

- znalost 2D/3D metod v 3D prostředí, CATIA a NX výhodou

- ochota učit se

- zapálení pro automotive

- spolehlivost, preciznost, samostatnost, stabilita, časová flexibilita

Náš klient nabízí:

- zajímavá práce u společnosti s dlouholetou tradicí

- vysoká míra samostatnosti a možnost seberealizace

- pružná pracovní doba

- pravidelný kontakt s novinkami v automobilovém průmyslu

- týden dovolené navíc

- příspěvek na penzijní připojištění

- příspěvek na stravování a dopravu

- příspěvek na jazykové kurzy

- kariérní růst

- mladý a příjemný kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pracoviště Praha

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha