Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer technické podpory

referenční číslo: 12755 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Jste zkušený obchodní manažer, který vede tým lidí, ale chcete změnu? Baví Vás řešení technických detailů a chcete i v budoucí práci vést tým lidí? Domluvíte se anglicky nebo německy a chcete pracovat pro úspěšnou elektrotechnickou společnost v Brně? Pak neváhejte a reagujte na pracovní pozici MANAŽER TECHNICKÉ PODPORY ještě dnes

Stabilní elektrotechnická společnost hledá posilu do svého obchodního sektoru na pozici:

MANAŽER TECHNICKÉ PODPORY (35 – 45 000,- Kč)

Náplň práce

  • Technická podpora obchodních týmů a zákazníků
  • Vedení týmu technických nabídek, včetně tvorby nabídek
  • Řešení reklamací a technických specifikací
  • Spolupráce s techniky, technology a vývojáři
  • Občasné krátkodobé služební cesty v rámci evropské unie
  • Zodpovědnost za dodržování norem kvality a životního prostředí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru, elektro výhodou
  • Min. 1 rok zkušeností s vedením lidí
  • 3 roky praxi na obchodní pozici podmínkou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Komunikativnost a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práce v zavedené strojírenské společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy dle výkonu
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Širokou škálu benefitů
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha