Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BlueLink International CZ s.r.o.

BlueLink International CZ je mezinárodní společnost zabývající se péčí o zákazníky. Poskytujeme služby v 19 světových jazycích a to především v leteckém průmyslu - rezervace letenek, reklamace zpožděných nebo poškozených zavazadel, věrnostní programy a mnoho dalších. Jsme součástí Air France Group, ale spolupracujeme i s řadou dalších velkých klientů. Sídlíme v centru Prahy a nyní nás je přes 500 z 50 různých zemí světa Momentálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici: Specialista zákaznického servisu Air France / KLM s němčinou

Specialista zákaznického servisu Air France / KLM s němčinou

referenční číslo: C920D60E | aktuálnost: 18. 7. 2016

Rád/a cestuješ a chceš pracovat v multikulturní firmě s mezinárodním zázemím, pomáhat zákazníkům z celého světa a používat denně angličtinu a němčinu? Zajímá tě zákaznický servis, ale nechceš pracovat v typickém call centru a telemarketingu? Neváhej a pojď pracovat k nám

Náplň práce

- Cestovní poradenství a péče o zákazníka
- Rezervace letenek, změny v již vzniklých rezervacích, poskytování kompenzací, pomoc při hledání zavazadla, věrnostní program
- Komunikace se zákazníky (telefon, email, sociální sítě) v anglickém a německém jazyce
- Každodenní práce s rezervačním systémem (Oscar / Amadeus)
- Nejedná se o akvizici zákazníků

Požadujeme:

- Znalost německého a anglického jazyka na vysoké úrovni (minimum B2)
- Komunikační dovednosti
- Zákaznický přístup
- Empatie, osobní energie, různorodost
- Zkušenost z call centra či turismu výhodou

Nabízíme:

- Vzdělávací a rozvojové programy
- Vysoce zvýhodněné letenky, jazykové kurzy zdarma, volný vstup do fitness centra, bazénu a posilovny, stravenky
- Relaxační zóny (fotbálek, masážní křeslo, atd.)
- 23 dní placené dovolené
- Možnost kariérního růstu
- Multikulturní prostředí s rodilými mluvčími ze zemí celého světa
- Moderní a přátelské pracovní zázemí
- Kancelář situovaná v centru Prahy v business centru Florentinum

Start: Ihned nebo dohodou

V případě dotazů nás neváhej kontaktovat na WhatsApp na číslo: + 420 720 955 678

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Specializace: manažer rezervací, pracovník back office

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha