Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní technolog

referenční číslo: 12592 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Máte vzdělání technického či chemického zaměření a působil jste jako technolog ve výrobní společnosti? Chcete získat zajímavou práci ve společnosti, která je expertem ve svém oboru? Pokud Vás láká pozice VÝROBNÍ TECHNOLOG na Vysočině, pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes

Stabilní společnost s mezinárodní působností právě hledá do svého týmu kolegu na pozici:

VÝROBNÍ TECHNOLOG (30-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Optimalizace výrobních procesů
  • Tvorba technologických výrobních postupů
  • Podílení se na nákupu nových strojů a zařízení
  • Vedení vzdělávání a rozvoje týmu pracovníků
  • Správa technologické dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického nebo chemickotechnologického směru
  • Základní znalost AJ
  • Praxi na pozici technolog
  • Znalost LEAN výhodou
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • Významnou pomoc při stěhování
  • Možnost vzdělávání a odborného růstu
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha