Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonní operátor/ka (možnost práce z domova)

referenční číslo: C91A1473 | aktuálnost: 02.05.2017

LUX Aqua Czech s.r.o.

Mezinárodní společnost hledá posilu do svého obchodního týmu.

Náplň práce

Náplň práce:
- aktivní volání v sektoru B2B
- domlouvání schůzek obchodním zástupcům

Požadavky:
- zkušenost z telemarketingu podmínkou
- zkušenost z B2B sektoru výhodou
- práce s Excelem a Outlookem podmínkou

Nabídka:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti (výplata ti na účet dorazí vždy včas)
- kolektiv lidí, kteří táhnou za jeden provaz
- možnost práce z domova
- možnost práce na zkrácený úvazek

Mzda: 12 000 - 24 000 Kč

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Telekomunikace

Profese: týmová asistentka, telemarketing, obchodní asistent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní