Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Stimul - personální poradenství

Mzdová/Ý účetní

referenční číslo: S012/280616 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Pro našeho klienta,akciovou společnost se sídlem v Praze a působností po celé ČR, hledáme zkušenou/ného kandidátku/ta na pozici:
MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

Náplň práce:
- zodpovědnost za vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou
- měsíční zpracování cca 400 mezd pro HPP, DPČ, DPP
- zajištění odměňování různých skupin zaměstnanců dle stanovených pokynů a postupů
- komunikace se státními institucemi (ČSSZ, FÚ)
- sledování legislativních změn souvisejících se mzdovou tématikou
- veškeré související výpočty a potvrzení dle platné legislativy

Požadujeme:

Požadujeme:
- min. SŠ ekonomického směru s maturitou
- praxe ve mzdovém účetnictví podmínkou
- základní práce s MS Office (Word, Excel), e-mail, internet
- znalost systému SAP výhodou
- základní znalost AJ
- řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

Nabízíme:
- HPP
- odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech
- zázemí stabilní firmy s vedoucím postavením na trhu
- pružná pracovní doba
- zaměstnanecké výhody

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha