Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Vedoucí přípravy

referenční číslo: 36116 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, jednoho z největších světových dodavatelů kompletních služeb elektro, TV a pro zábavní průmysl, vzdělávací sféru a průmysl informačních technologií hledáme vhodného uchazeče na pozici:

VEDOUCÍ PŘÍPRAVY

Náplň práce:
- technické a organizační zajištění provozu přípravy na směně, spolupracuje na zajištění personálních kapacit
- přímé vedení týmu přípravy, plnění provozních cílů
- výcvik zaměstnanců, jejich rozvoj, návrhy na bonusy a finanční ohodnocení
- návrhy na řešení disciplinárních prohřešků, kontrola dodržování BOZP
- kontrola dodržování a zlepšování procesů a pracovních postupů
- plnění úkolů od manažera směny, spolupráce s ostatními odděleními a směnami
- pravidelný reporting
- v případě potřeby podílení se na provozním procesu

Požadujeme:
- schopnost konstruktivní práce pod tlakem a stresem
- schopnost efektivního stanovování priorit v rámci stanovených úkolů
- asertivní osobnost
- schopnost zřetelné ústní i písemné komunikace
- komunikativní znalost anglického jazyka - výhodou
- velmi dobré organizační schopnosti
- schopnost trénovat podřízené, dohlížet na ně a motivovat je
- schopnost vedení zaměstnanců způsobem, který podporuje týmovou práci namísto sledování individuálního prospěchu
-schopnost spolupracovat otevřeně a přímo s ostatními
-pokročilou schopnost práce na PC

Nutnou podmínkou je:
- výborná znalost českého jazyka - vedení týmů českých pracovníků
- manažerské dovednosti, zkušenost s vedením kolektivu ve výrobní či logistické společnosti
- znalost zákoníku práce
- ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
- dotované stravování v objektu
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost realizovat se a růst v prostředí nadnárodní společnosti
- pozitivní firemní kulturu založenou na úctě k zaměstnancům a k jejich práci
- jazykové kurzy a další vzdělávání
-firemní akce
- dobré finanční ohodnocení
- roční odměny
- čisté pracovní prostředí
- slevu na výrobky zákazníků Sony DADC (CD, DVD, BD, PS)
- dovolenou navíc

Termín nástupu: Ihned
Místo výkonu: Štěnovice

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera24@karierasro.cz a uvádějte značku 36914 /hhr + název pozice.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha