Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta zabývajícího se opravou a čištěním spotřební elektroniky hledáme vhodné kandidáty pro obsluhu vysokozdvižného vozíku a dalších prací ve skladu náhradního materiálu.

Obsluha vysokozdvižného vozíku – sklad elektroniky

referenční číslo: 5387 | aktuálnost: 17. 7. 2016

Pro našeho významného klienta zabývajícího se opravou a čištěním spotřební elektroniky hledáme vhodné kandidáty pro obsluhu vysokozdvižného vozíku a dalších prací ve skladu náhradního materiálu. Nástup možný ihned.

Náplň práce
- na základě přijatých objednávek vyskladňování zásob ze skladu do produkce
- spolupráce na kontrolování aktuálního množství zásob na skladě
- prostřednictvím výpočetní techniky vedení evidence skladových zásob
- přijímání zásob do skladu
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Požadujeme:

- platné oprávnění na VZV
- znalost Excel (středně pokročilý) a Word (uživatelská znalost)
- trestní bezúhonnost
- ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
- fyzickou zdatnost, spolehlivost, flexibilitu, aktivní přístup k práci, důslednost

Nabízíme:

- spolupráci na hlavní pracovní poměr
- mzdu: až 20.000 měsíčně (18.000 základ výkonností odměny příplatky dle zákoníku práce)
- místo výkonu práce – Říčany–Jažlovice
- doprava na pracoviště zajištěna ZDARMA svozovým autobusem z Prahy – metro C Opatov
- příjemné pracovní prostředí
- dotované stravování
- možnost čerpání Multisport benefitu

Místo pracoviště: Říčany

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha