Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce ve strojírenství

referenční číslo: 12635 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Máte vzdělání nebo zkušenosti v oblasti obrábění? Máte zkušenosti s obchodováním? Pak hledáme právě Vás

Rodinná společnost právě rozšířila výrobu a hledá kandidáta na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ve STROJÍRENSTVÍ (od 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Udržování kontaktů se zákazníky
  • Zpracovávání obchodních nabídek
  • Sledování aktuálních trendů na trhu
  • Reporting

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (ideálně se zaměřením na strojírenství)
  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • Samostatnost, výborné vyjednávací schopnosti
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • Možnost kariérního růstu
  • Vstupenky na hokejové zápasy
  • Příspěvek na sportování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha