Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pracovník ostrahy/recepční

referenční číslo: C88D2775 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Pro našeho klienta, českou bezpečnostní agenturu poskytující služby fyzické a elektronické ostrahy objektů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník ostrahy/recepční.

Požadujeme:
• Čistý trestní rejstřík
• Dobrý zdravotní stav
• Ochotu pracovat denní a noční směny

Náplň práce:
• Evidenční a pochůzková činnost
• Kontrola osob a vozidel
• Sledování kamerového systéu
• Přijímání návštěv

Nabízíme:
• Práci na HPP
• Pozice vhodná i pro důchodce, OZP
• Motivující platové ohodnocení
• Nástup možný ihned
• Náborový příspěvek
• Zdarma získání kvalifikace strážný
• Místo výkonu: Velká Bíteš

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha