Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Weber Automation s.r.o.

Weber Automation s.r.o, Brno, dceřiná společnost firmy Weber Schraubautomaten GmbH, Wolfratshausen, významného německého výrobce strojů a zařízení pro automatizaci montáže, především šroubovacích automatů, hledá pro posílení svého servisního týmu servisního technika.

Servisní technik šroubovacích automatů

referenční číslo: C85C1934 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Náplň práce:
- servis strojů Weber (instalace strojů, údržba, školení, opravy, asistence výroby) u zákazníků v regionech Česko, Slovensko, Maďarsko a Polsko, příp. i v jiných zemích
- vypracovávání nabídek na servisní výjezdy a dodávky náhradních dílů
- dokumentace servisních zásahů, zpracovávání servisních zpráv
- spolupráce při skladové evidenci

Požadujeme:
- vyučen jako průmyslový mechanik nebo v příbuzném oboru
- dodatečné vzdělání - elektronik nebo PLC programátor výhodou
- zkušenosti v oblasti automatizace montáže výhodou
- jazykové znalosti: čeština + němčina (slovem a písmem na komunikativní úrovni), angličtina výhodou
- řidičský průkaz skupiny B, ochota pravidelně i dlouhodobě cestovat
- znalost práce s PC - Windows, Outlook, MS Word, MS Excel, …
- samostatnost, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti
- bydliště – celá ČR (okolí Brna výhodou)

Nabízíme:
- dlouhodobé školení v mateřské společnosti v Německu
- nadstandardní finanční ohodnocení
- osobní automobil i k soukromému použití, notebook, mobil
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek penzijní připojištění
- zázemí tradiční německé firmy s dlouholetou tradicí

Nástupní termín:
- dle dohody

V případě zájmu posílejte Váš profesní životopis v češtině a němčině spolu s fotografií na email Ing. Petra Nováka: pnovak@weber-online.com.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Specializace: servisní technik

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha