Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik šroubovacích automatů

referenční číslo: C85C1934 | aktuálnost: 02.05.2017

Weber Automation s.r.o.

Weber Automation s.r.o, Brno, dceřiná společnost firmy Weber Schraubautomaten GmbH, Wolfratshausen, významného německého výrobce strojů a zařízení pro automatizaci montáže, především šroubovacích automatů, hledá pro posílení svého servisního týmu servisního technika.

Náplň práce

Náplň práce: - servis strojů Weber (instalace strojů, údržba, školení, opravy, asistence výroby) u zákazníků v regionech Česko, Slovensko, Maďarsko a Polsko, příp. i v jiných zemích - vypracovávání nabídek na servisní výjezdy a dodávky náhradních dílů - dokumentace servisních zásahů, zpracovávání servisních zpráv - spolupráce při skladové evidenci Požadujeme: - vyučen jako průmyslový mechanik nebo v příbuzném oboru - dodatečné vzdělání - elektronik nebo PLC programátor výhodou - zkušenosti v oblasti automatizace montáže výhodou - jazykové znalosti: čeština + němčina (slovem a písmem na komunikativní úrovni), angličtina výhodou - řidičský průkaz skupiny B, ochota pravidelně i dlouhodobě cestovat - znalost práce s PC - Windows, Outlook, MS Word, MS Excel, … - samostatnost, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti - bydliště – celá ČR (okolí Brna výhodou) Nabízíme: - dlouhodobé školení v mateřské společnosti v Německu - nadstandardní finanční ohodnocení - osobní automobil i k soukromému použití, notebook, mobil - 5 týdnů dovolené - příspěvek penzijní připojištění - zázemí tradiční německé firmy s dlouholetou tradicí Nástupní termín: - dle dohody V případě zájmu posílejte Váš profesní životopis v češtině a němčině spolu s fotografií na email Ing. Petra Nováka: pnovak@weber-online.com.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity