Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

HB PRINT, s.r.o.

Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11143210718 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Místo výkonu práce: Spojovací 2426/2, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá (6:00-14:30 h, 14:00-22:00 h). Náplň práce: práce s papírem, kontrola zakázek po tisku, práce u strojních zařízení. Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, technické či strojní zaměření výhodou. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv, slušné jednání, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail