Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Developer C++

referenční číslo: 8560 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Do you like to create application in C++ language? Would you like to work with a pleasant team who would gone to a beer or arrange a trip with them? Would you like to avoid the company, where they still using a timecard?

If you say yes to those questions, send us your CV

DEVELOPER C++ (25 – 50.000 CZK)

Náplň práce

  • Creating applications in C++
  • Cooperation with others departments
  • Possibility of self-realization on own projects
  • Symmetrical and asymmetrical coding

Požadujeme:

  • Experience with creating applications in C++ language
  • Experience with databases
  • English in technical documentation level
  • Enthusiasm for cryptology, certificates

Nabízíme:

  • Space for a self- realization and career growth
  • Work with latest technology
  • Sports events, refreshments at the workplace
  • Language and technical courses
  • Country around Zlín is a place of employment

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha