Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10704320735 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Požadavky: dosažení 18 let věku, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, výhodou absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu, znalost zákona č. 108/2006 Sb., vyhlášky č. 505/2006 Sb., uživatelsky práce na PC - MS Office, týmová spolupráce, ochota se vzdělávat.
Odolnost proti zátěži, výborné komunikační dovednosti, samostatnost, svědomitost, odpovědnost, trpělivost a empatie.
Náplň práce: individuální péče o uživatele, plánování a hodnocení poskytování sociální služby uživatelům, účast na aktivizaci uživatelů, spolupráce s rodinami uživatelů, vedení individuálních plánů a další dokumentace, úzká týmová spolupráce.
Plat: 5. platová třída (dle praxe), po zkušební době osobní ohodnocení, příspěvky z FKSP, závodní stravování, mimořádné odměny, příplatky dle zákoníku práce. Nástup dle dohody. Přihlášky zasílat elektronicky nebo poštou.
Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, st. příslušnost, trvalý pobyt, číslo občanského průkazu, telefon, e-mail, datum a podpis zájemce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 070 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail