Typ nabídky

Minimální mzda

Dispečer slévárenského provozu (Olomouc)

referenční číslo: C7E5D7BA | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • komplexní řízení chodu slévárny a zajištění jejího plynulého toku formou dispečerských příkazů příslušným vedoucím nebo ostatním zaměstnancům
  • řízení činnosti pracovníků na směně
  • vypracovávání příslušné dokumentace o průběhu pracovní směny, reporting směn
  • operativní řešení nenadálých výrobních situací s cílem minimalizace výrobních prostojů a jiných ztrát

Požadujeme

  • min. SOU obor strojírenství
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce na PC
  • schopnost vedení kolektivu pracovníků, * plánování a organizování práce, řešení problémů
  • samostatné uvažování

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Místo pracoviště: Řepčínská 35/86, Olomouc

Region: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity