Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista logistiky - vedoucí skladu

referenční číslo: C7E2B068 | aktuálnost: 06.04.2017

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Naše společnost, BBA HRANICE, spol. s r. o., je předním výrobcem přenosných čerpadel. Pro náš výrobní závod v Bělotíně nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Specialista logistiky - vedoucí skladu.

Náplň práce

Vaší zodpovědností bude nastavení a dodržování procesů warehouse managementu. Úzká spolupráce s vedoucím závodu a procesním specialistou. Spolupráce na plynulém rozjezdu nového interního systému (SAP). Vedení týmu 6 skladníků. Spolupráce s expedientem. Úzká spolupráce s mistry jednotlivých částí výroby.

Požadujeme

• Jste komunikativní a systematický člověk se schopností vedení lidí
• Máte SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti logistiky, nákupu, v technickém či ekonomickém odvětví
• Domluvíte se anglicky nebo německy
• Máte zkušenosti na obdobné pozici
• Umíte pracovat v ERP systémech, ideálně v SAPu
• Máte zkušenosti s vedením lidí
• Jste organizačně velmi schopný

Nabízíme

Budete součástí moderní firmy s dlouholetou rodinnou tradicí. Budete za práci patřičně odměněn. Cestu do práce i dobrý oběd Vám pomocí příspěvků výrazně zlevníme. Můžete dál rozvíjet své jazykové dovednosti nejen praxí, ale také kurzy. Získáte možnost kvartálních odměn i 13. plat. Dostatek kávy, čaje, čokolády i vody na pracovišti je pro Vás zajištěn. Budete mít nadstandardní dovolenou.

Místo pracoviště: Bělotín 287

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Management, Výroba, průmysl

Profese: inženýr logistiky, specialista logistiky, vedoucí logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita