Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TESKO konstrukce s.r.o.

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11404080772 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na stavební směr
- praxe min. 3let, zkušenosti na obdobné pozici vítána
- výhodou je zkušenost s konstrukcemi z lepeného lamelového dřeva popř. s ocelovými konstrukcemi
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point, Microsoft Office Outlook)
- komunikativní schopnosti
- časová flexibilita, samostatnost, tvůrčí myšlení, spolehlivost, seriózní vystupování, loajalita k firmě, ochota učit se nové věci
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou je znalost AJ/NJ
Náplň práce:
- řízení staveb od přípravy realizace do předání díla
- komunikace, jednání s investorem, subdodavateli, projektanty atd.
- zajišťování objednávek potřebného materiálu a služeb
- organizace schůzek, kontrolních dnů
- zpracovávání dokumentů, podkladů k fakturaci apod.
Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek
- práci v mladém a dynamickém kolektivu
- profesní růst
- zázemí prosperující české firmy s více jak 60letou tradicí
- zaměstnanecké výhody
- motivující platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš profesní životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na email: obchod.tesko@cdz.cz nebo zasílejte na korespondenční adresu provozovny společnosti TESKO konstrukce s.r.o., nejpozději do 20. 10. 2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TESKO konstrukce s.r.o., Ing. Jirka Ondřej, obchod.tesco@cdz.cz