Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Základní škola v Oboře

Učitelé na 1. stupni základních škol

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11173830708 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Místo výkonu práce:
Tesařská č.p. 790
293 06 Kosmonosy
Prvotní kontakt: emailem: info@zsvobore.cz
Náplň práce:
- "výuka" anglického jazyka formou aktivní účasti při běžném školním dni a spolupráce na probíhajících školních projektech (ca 12 dětí ve věku 6-9 let, převážně začátečníci)
Požadavky:
- výborná znalost anglického jazyka doložitelná relevantním certifikátem nebo rodilý mluvčí
- předchozí praxe s výukou angličtiny s dětmi mladšího školního věku
- respektující přístup k dětem, podpora jejich individuality
- uvítáme zájem o montessori pedagogiku
- energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu, která má radost z práce s dětmi
Nabízíme:
- práci na částečný úvazek - libovolný jeden den v týdnu (ca 8:30-12:30)
- nástup od září 2016
- odpovídající smluvní finanční ohodnocení při splnění všech uvedených požadavků
- příjemné pracovní prostředí nové školy
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
- pozice vhodná i pro maminky na mateřské dovolené, aktivního důchodce, lektory na volné noze atd.
Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: info@zsvobore.cz nebo kontaktujte Hanu Janečkovou na telefonu 777 725 909.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 4 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha