Typ nabídky

Minimální mzda

Process Expert

referenční číslo: C796442D | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Řídí zavádění procesu lepení, povrchové úpravy a jeho zlepšování
- Definuje úpravu a procedury lepení
- Zavádí adekvátní nástroje a dokumentace k zajištění procesu lepení a povrchové úpravy
- Zajištění dobrého výkonu v oblasti povrchové úpravy a úpravy vody
- Navrhuje zlepšení (v oblasti bezpečnosti, kvality, produktivity) a buduje CAPEX
- Podílí se na řešení problémů
- Podporuje oddělení nákupu, designu, kvality a další

Požadujeme

- VŠ vzdělání v oblasti chemie, techniky, nebo materiálů
- Kurz EAE (European Adhesive Engineer) výhodou
- Dobrá komunikativní znalost AJ
- Min- 5 let praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- Zkušenosti s metodami ve speciálních procesech

Nabízíme

- zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- systematické odborné a jazykové vzdělávání v rámci společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské