Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Kontrolor – elektro

referenční číslo: 12343 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Chcete svoji kariéru spojit s mezinárodní výrobní společností?
Vlastníte vyhlášku číslo 50/78 Sb.?
Vyznáte se v nástrojích kvality a máte zkušenosti s kontrolou?

Pak nám zašlete životopis

Mezinárodní společnost příjme nového člena na pozici: KONTROLOR – ELEKTRO

Náplň práce

  • Kontrola jakosti
  • Evidence výsledků
  • Používání nástrojů kvality
  • Řešení zákaznických reklamací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku číslo 50/78 Sb.
  • Praxi na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo soukromé životní pojištění
  • Odměny za odpracovaná léta ve společnosti
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha