Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VALIANT - TMS Czech s.r.o.

Návrháři a správci databází

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10722920776 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Specialista/-ka se zaměřením na PS (Projekt System - plánování dlouhodobých projektů), LE (Logistic Execution), WM (Workflow Management - procesy schvalování apod.)

Požadavky:
- vzdělání ve strojním inženýrství (vzdělání ukončené nebo krátce před dokončením)
- základní zkušenost nebo ideálně osvědčení v PS, LE nebo WM modulech SAP
- dobré komunikační dovednosti
- zaměření na proces
- týmově orientované myšlení a jednání
- strukturovaný přístup a analytické myšlení
- velmi dobrá znalost angličtiny

Náplň práce:
- analýza a optimalizace obchodních procesů v modulárním projektovém systému a logistika v úzké spolupráci s jednotlivými odděleními
- aktivní účast při navrhování a zavádění mezinárodních SAP projektů pro zlepšení a harmonizaci obchodních procesů
- průběžný vývoj různých modulů SAP a realizace požadavků na přizpůsobení
konzultace a podpora klíčových uživatelů a jejich podpora
- plánování a provádění školení uživatelů
- spolupráce s externími poradci

Nabízíme: Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, bonusy/prémie, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, klouzavou pracovní dobu, stravenky.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VALIANT - TMS Czech s.r.o., Ing. Vladěna Krátká, asistentka finančního a administrativního ředitele, vladena.kratka@tms-cz.com