Typ nabídky

Minimální mzda

Mzdový/á účetní

referenční číslo: C760A0F2 | aktuálnost: 11.09.2017

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Komplexní zpracovávání platové agendy celé organizace včetně ostatních souvisejících činností práce mzdové účetní, tj. výpočet, výplata a zúčtování platu a dalších plnění poskytovaných zaměstnancům, srážek z platu, agendy daní ze závislé činnosti a pojistného na sociální a zdravotní pojištění, vedení evidenčních listů, zpracování statistických výkazů.

Požadujeme

ÚSV s maturitou/VOV/VŠbak (výhodu ekonomické zaměření), praxe v oboru min. 5 let, znalost zákona o platu a práce na PC, pečlivost, spolehlivost. Zkušenosti z rozpočtové nebo příspěvkové organizace, případně ze zdravotnického zařízení a znalost účetního programu VEMA výhodou.
Nástup ihned nebo dle dohody.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.ve znění pozdějších předpisů, 5 týdnů dovolené, možnost získání služebního bytu, pružná pracovní doba, stravenky, další benefity.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Profese: mzdová účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení