Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11038800791 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Kontakt telefonicky paní Kubíčková tel.: 582 402 429 (v době 7:00-15:30 hod.). Náplň práce: příjem/kontrola zboží včetně kompletního evidování v systému WP a popisu, evidence/zapisování a odsouhlasení faktur do systému WP, příprava podkladů pro exporty zboží/zakázek z MDN, vedení skladu s normáliemi, vystavování/příjem objednávek ve WP drobných kooperací dle požadavků. Požadujeme: SŠ technického směru (i absolvent), znalost anglického nebo německé jazyka výhodou. Nabízíme: týden dovolené navíc + příplatek za dovolenou, zajímavé platové ohodnocení, dotované závodní stravování, stravenky, příspěvek na dopravu, další benefity. Pracoviště: Olšany u Prostějova 19

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail