Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Javascript, html/html5, XML vývojář - (30 - 60 000 Kč) + HO

(referenční číslo: 4-10-211625/JD)

Piješ colový nápoj, jezdíš elektromobilem americké výroby, létáš v letadlech s motory, které používá i královská rodina? Říkáš že ne? Tak s námi můžeš Ptáš se jak? Tak čti dál...

Pokud tě nebaví jen sedět u počítače a programovat něco kde nevidíš výsledek své práce, pak bychom pro tebe něco měli. Právě teď hledáme specialisty na projekty pro prestižní světové společnosti, které hýbou trhem. Pokud se chceš dozvědět víc, pak se nám ozvi

Pro renomovanou IT společnost hledáme profíky i méně zkušené kandidáty na pozici "Javascript, HTML/HTML5, XML VÝVOJÁŘ - (30 - 60 000 Kč) + HOME OFFICE".

Náplň práce:

  • analýza požadavků klientů
  • návrh, vývoj a implementace systémů pro podporu výroby (MES)
  • programování a tvorba webových aplikací
  • podpora globálního týmu, řešení problémů a požadavků
  • komunikace s klienty a v rámci mezinárodního týmu
  • účast na mezinárodních projektech
  • podpora uživatelů MES systémů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ideálně v IT oblasti)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace v mezinárodním prostředí)
  • zkušenosti na podobné pozici nejsou podmínkou, ale vlastní tvorba či projekty ano!
  • praktické zkušenosti oblasti programování webových aplikací v PHP, HTML/HTML5, XML, XSLT, Javascript, MVC, AngularJs, JSON, OData nebo Web.API (aspoň jeden)
  • ochota cestovat do zahraničí

Výhodou:
  • předchozí zkušenosti v oblasti programování webových aplikací
  • postgraduální studium

Nabízíme:

Benefity:

  • notebook vám dáme k dispozici
  • pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (5 z 5 dní HOME OFFICE)
  • proplacení pracovních výjezdů do zahraničí
  • za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy
  • možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu
  • práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)
  • pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou - podporujeme talenty

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Region: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů
Typ nabídky: Zaměstnání