Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Strategický nákupčí (P3656)

referenční číslo: C7174605 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Spolupráce s obchodními týmy při získávání nových zakázek, aktivní účast v projektových týmech, vyhledávání, výběr a rozvoj dodavatelů, vyjednávání o smluvních podmínkách s dodavateli, návštěvy a audity u tuzemských i zahraničních dodavatelů, sledování změn a nových trendů na trhu.

Požadujeme:

M/Ž, vzdělání VŠ nebo ÚSO strojírenského směru podmínkou, praxi v oboru nákupu, zkušenost z výrobní společnosti, schopnost samostatně vést obchodní jednání a to i v AJ, nebo NJ, ekonomické a strategické myšlení, flexibilitu, schopnost pružně reagovat na vzniklé situace, samostatnost, odpovědnost, pracovní nasazení, ochotu rozvíjet se a dále odborně vzdělávat, velmi dobrou znalost MS Office., Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

Profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě, příležitost podílet se na klíčových projektech firmy, vysoce odborné technologie, rozmanité výrobní portfolio, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace, zajímavé finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další benefity.

Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou okolí

Region: kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Specializace: analytik nákupu, nákupčí, kupec, pracovník nákupu, referent nákupu a prodeje, ředitel/manažer nákupu

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail