Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Arkon Flow Systems, s.r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11117790704 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Požadované dovednosti
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
praxe ve strojírenské, příp. elketro výrobě více než 5 let
vyšší než základní orientace v technologii svařování - výhodou
zkušenosti na pozici ve vedení malého týmu pracovníků ve výrobě
schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
schopnost zavádět změny a nové procesy
dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek
uživatelská znalost MS OFFICE
aktivní řidič

Arkon flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů, se zastoupením v Bahrainu, a s distribucí po celém světě. Jsme odborníci na inteligentní off line a online monitoring a bezkontaktní měření. Naše výrobky najdete na všech kontinentech, především v segmentu vodohospodářství, zavlažování a důlním průmyslu.
Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Mistr (strojírenství)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
komplexní řízení výrobního provozu - svařovna a elektro část
vedení týmu zhruba 10 pracovníků (očekáváme rozšíření týmu)
řízení dodavatelů materiálu pro výrobu
organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
navrhování a implementace zeštíhlení výrobních procesů a systémů kontroly kvality
odpovědnost za kvalitu, plnění termínů zakázek a efektivitu výroby
denní plánování strojních, materiálních a personálních kapacit
reporting vedení společnosti

NABÍZÍME:
zázemí stabilní společnosti v oboru
kvalitní mzdové ohodnocení
balíček zaměstnaneckých benefitů
firemní vzdělávání
možnost osobního a profesního růstu
perspektiva dlouhodobé spolupráce

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha