Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka / Asistent

referenční číslo: C6EBD0D3 | aktuálnost: 03.03.2017

Master Consulting, spol. s r.o.

Master Consulting, spol. s r. o., stabilní a dále se dynamicky rozvíjející společnost působící v oblasti rozvoje lidského potenciálu pro významné české i mezinárodní firmy hledá:

Náplň práce

Asistentka / Asistent s možností osobního rozvoje a rychlého kariérního růstu na pozici Lektor / Lektorka

Požadujeme

- příjemné vystupování
- pozitivní přístup
- entuziasmus
- smysl pro práci s lidmi
- VŠ vzdělání
- zodpovědnost
- samostatnost
- loajalitu
- komunikativní znalost Aj
- nabídku zašlete s fotografií

Nabízíme

- možnost profesního i kariérního růstu
- příležitost k vlastnímu osobnostnímu rozvoji
- příjemné pracovní prostředí
- pracoviště přímo u metra v blízkosti centra
- zajímavá práce v perspektivní firmě
- vhodné pro nové absolventy VŠ

www.master-consulting.cz

posta@master-consulting.cz

Místo pracoviště: Na Strži 1702/65, Praha 4, 140 62

Region: Praha

Obor: Administrativa, Personalistika, HR, Školství, výuka, vzdělávání, sport

Profese: asistent/asistentka, konzultant vzdělávání, kouč, lektor, trenér školitel

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy, Studenty